bahcede yapilacak en guzel soz nisan suslemeleri asa

Bahçede Yapılacak En Güzel Söz & Nişan Fikirleri

Söz, nişan ve kına gibi en önemli günlerin nasıl bir konsepti olacağı tamamen kişinin tarzına bağlıdır. Kimisi filmlerdeki narin çiçeklerden ve tüllerden, kimisi ahenk içindeki bir sürü renkten kendine bir konsept seçebilir.

Ancak ne olursa olsun böyle özel günlerde mutlaka zevklerine uygun, tam hayalindeki gibi olmalıdır. Unutulmayacak ve birçok fotoğrafta hatıra kalacak bu güne tekrar bakıldığında herkes mutlu olsun.

suslu collection blog banner 1
dugun stresinde uzaklasma

Düğün Stresinden Uzaklaşın

Düğünler aşk ile atan iki kalbin birleşmesini kutlamak için yaşanan önemli anlardan biridir. Evlenmeye karar veren çiftler hazırlıklara hemen başlamak ister. Planlar, programlar yapılır şöyle mi olmalı böyle mi diye tartışmalar ve birçok fikir alışverişi ortaya çıkar.

Nikah mı olsa düğün mü, kokteylli bir kutlama için nasıl bir konsept gerekli gibi sorular önünüze çıkabilir. Eğlenceli gözüken bu süreç günün ne kadar önemli ve özel olduğu düşünüldüğünde stres yaratabilir.

suslu collection blog banner 01
Vaftiz Töreni

Vaftiz Töreni

Vaftiz Hristiyanlar için önemli dini görevlerden biridir. Bebekler doğduktan birkaç ay sonra yapılan vaftiz töreninde, kişinin Tanrı’nın yolunda olduğu ve bu yola girdiği resmileştirilmektedir.

İleri dönemlerde de vaftizler olabilir, ilerleyen yaşlarda vaftiz olan kimseler içinde günahlarının silineceği ve ibadetlerini yerine getireceği söylenmektedir.

Vaftiz töreni esnasında vaftiz anne ve vaftiz baba seçilir. Vaftiz babanın görevi bebeğe ya da kişiye yoldaşlık etmek, her konuda yanında olmaktır. Manevi yaşama destek amaçlı seçilen vaftiz babanın görevi yaşam boyunca devam eder.

suslu collection blog banner 02
Vualet nihak sapkasi as36

Vualet, Nikah Şapkası Modelleri Nelerdir?

Vualet ya da nikah şapkası bir gelinliği tamamlayan en şık aksesuarlardandır. Duvaksız gelin olmaz lafını biliyorsunuz, duvak yerine kullanılabilecek birçok model olduğunu biliyor musunuz?

Aslında minik bir duvak gibi şıklığı yansıtan vualet tasarımları nostaljik ve zarif bir hava katıyor. Özellikle de kısa nikah elbiselerine çok yakışan vualet modellerini sadece nikah il evlenenler kaçırmamalı.

Nikahınızda şık bir şapka tercih etmek isterseniz vualet modellerini mutlaka incelemelisiniz. Gelinliğinizin modeli, kumaşı ve saç şekliniz gibi detaylara dikkat ederek vualet seçmek kolay olacaktır.

Gelin vualeti ya da şapkalı duvak modelleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.