Bizden Haberler

Düğün Stresinden Uzaklaşın

dugun stresinde uzaklasma

Düğünler aşk ile atan iki kalbin birleşmesini kutlamak için yaşanan önemli anlardan biridir. Evlenmeye karar veren çiftler hazırlıklara hemen başlamak ister. Planlar, programlar yapılır şöyle mi olmalı böyle mi diye tartışmalar ve birçok fikir alışverişi ortaya çıkar.

Nikah mı olsa düğün mü, kokteylli bir kutlama için nasıl bir konsept gerekli gibi sorular önünüze çıkabilir. Eğlenceli gözüken bu süreç günün ne kadar önemli ve özel olduğu düşünüldüğünde stres yaratabilir.

Yeni bir ev, eşyalar, damatlık ve gelinlik seçimi ve daha nicesi gergin anlara yol açabilir. Yakın çevrenizdeki fikirler bazen kafanızı bile karıştırabilir. Aslında uzun ve yorucu gözüken bu süreci sakin atlamak çok zor değil.

Düğün stresi nasıl atılır, nasıl başa çıkılır diyorsanız okumaya devam edin.

İlişkinizi Güçlendirin

Büyük güne hazırlıklar esnasında fikirleriniz ilişkinizi etkilemesin. Süreci daha kolay atlatmak ve ilişkinizi güçlendirmek için birbirinize vakit ayırmalısınız.

Stresli ortamdan uzaklaşmak birbirinize daha çok vakit ayırmak daha doğru olacaktır. Ne kadar sevgi dolu ve saygılı ilişkiler yürütseniz de ufak aksilikler ve stres sizi etkileyebilir.

Sevdiklerinizle İşbirliği Yapın

Evlilik sürecinde gelin ve damadın tüm sevdikleri bu duruma dahil olmak ister. Karar vermek size yardımcı olmak ise onlara kalabilir. Siz provadayken onlar sizin için işleri takip edebilir. Sevdiklerinizle yapacağını iş bölümü, paylaşımı unutmayın ki size çok daha iyi gelecektir.

Bütçenizi Belirleyin

Bütçenin ne kadar geniş olsa bile her şey bir anda ekstra bir masraf çıkarabilir. Kısıtlı bir bütçe ya da geniş bir bütçe ile düğün planlamak değil, bütçeyi takip edebilmek önemlidir. 

Pişman olmayacağınız harcamalar yapmak, bütçenize sadık kalmak ve sürprizler için bir miktar ayırmak çok daha doğru olacaktır. Detayların içerisinde kaybolmadan, tam istediğiniz ya da ona en yakın olanı seçin ve devam edin.

Doya doya keyfini çıkaracağınız bir gün yaşamak ancak bunlarla mümkün olabilir. Sizin en güzel gününüz…

Detaylar İçinde Kaybolmayın

Bu duygusal dönemde dekordaki çiçeklerin rengi bile aklınıza takılabilir. Siz düğününüzün süsleri, gelin buketiniz ve tacınızı düşünmeyin. Bize hayalinizdaki renkleri anlatın biz sizin için tasarlayalım.

Gelin tacınız, gelin buketiniz ve tüm süslemeleriniz size özel el işçilikleri ile yapılsın en özel gününüz size özel olsun.

Vualetin önemli bir detay ve şıklık olduğunu atlamamlısınız. Vualet taçları, gelinliğinizle bir bütün olacak ve size çok yakışacak.

Vualetler için tıklayınız.

Bir yanıt yazın