Organizasyon & Süslemeler

Bahçede Yapılacak En Güzel Söz & Nişan Fikirleri

bahcede yapilacak en guzel soz nisan suslemeleri asa

Söz, nişan ve kına gibi en önemli günlerin nasıl bir konsepti olacağı tamamen kişinin tarzına bağlıdır. Kimisi filmlerdeki narin çiçeklerden ve tüllerden, kimisi ahenk içindeki bir sürü renkten kendine bir konsept seçebilir. 

Ancak ne olursa olsun böyle özel günlerde mutlaka zevklerine uygun, tam hayalindeki gibi olmalıdır. Unutulmayacak ve birçok fotoğrafta hatıra kalacak bu güne tekrar bakıldığında herkes mutlu olsun. 

Pandeminin verdiği etki ile daha sade, daha sakin geçen bu günlerde düğün, nişan ve söz gibi organizasyonları evlerimizin bahçesinde yapmak daha çok tercih edilir oldu. Evlerin teraslarında, bahçelerinde yapılan bu organizasyonlara daha az davetlenin katılması daha sıcak bir ortam sağlıyor.

Bu özel günlerinizin organizayonları gün geçtikçe trend haline geliyor. Peki bu günleri daha hoş bir hale getirmek nasıl bir konseptle mümkün derseniz buyrun;

Rengarenk Söz ve Nişan Konsepti

Aşkınızın, ilk adımını atacağınız o gün için her şeyin çok güzel olmasını istiyorsunuz. Her yerde rengarenk çiçeklerin, tatlıların ve yemeklerin olduğu gökkuşağını andıran bir elbise ile gecenin yıldızı olduğunuz bir konsept nasıl olurdu? 

Hatıralıklar, masa süsleri, ışıklandırma ve kıyafetiniz ile rengarenk bir ahenk yakalamak için özen göstermelisiniz. Ancak düşünmek ve aramak sizin için yorucu olacaktır. Stres ve iş yüklerinden kurtulmak istiyorsanız, Süslü Collection hayalinizdeki süslemeleri sizin için yapsın siz sadece kıyafetinizi seçin.

Arkası uzun kat kat inen kuyruklu bir elbise ile rengarenk ortamın eğlencesi olabilirsiniz. İstediğiniz renkte süsler, yüzük tepsileri ve birçok masa süslemesinin renklerini seçebilirsiniz.

Yıldızlı Söz ve Nişan Konsepti

Biliyoruz ki o gecenin yıldızı sizsiniz. Yıldızlar arasında en parlayanı siz olurken, tüm konseptinizde iç açıcı bir ışıltı da olsun.

Küçük ışıklı süslemeler, masalar ve yıldızları andıran hatıralıklar. Tüm süslemelerinizi gecenin o güzel parıltısını yansıtan yıldızlara uygun renkler bularak  süsleyebiliriz.

Bağlılığınızın ilk adımını atacağınız o gün için istediklerinizi belirlemeniz yeterli.

bahcede yapilacak en guzel soz nisan suslemeleri 14
Sohbahar Bahçesinde Söz ve Nişan Konsepti

Sohbahar Bahçesinde Söz ve Nişan Konsepti

Havalar biraz serinlesin, akşamımız bol sohbetli olsun diyorsanız pastel renkli çiçeklerin ve kuru yaprakların olduğu bir konsept tam size göre.

Sıcaklık yaratacak renklerden yapılan masa süslemeleri, ayrıntıları ortaya çıkaracak pastel renkler ve sevdikleriniz.

Kendiniz için özenerek planladığınız o günün süslemelerinde renkler ve özellikle istediklerinizi belirtmeniz yeterli!

Rustik Söz ve Nişan Konsepti

Sonbaharı bekleyenler için en güzellerinden bir konsept daha! Odunsu kokular, pastel renkler altında özel gününüzü yaşamak isteyebilirsiniz.

Kalplerini dolduracak sevginin yanında doğa ve hafif esintili bir havada masanız, etraf, tepsiniz ve tacınızın süslemeleri Süslü Collection’dan. Pastel renkler ve harika bir konsept yaratmak mümkün!

Bir yanıt yazın