hakkimizda

Süslü Collection uzun yıllardır en kaliteli ürünleri el işçiliği ile size sunuyor. Burhan Malhatun ve Bilhan Malhatun ortaklığı ile ilerleyen aile şirketinin ortak faaliyeti mücevherat, aksesuar alım-satımıdır. Ortaklık Süslü Malhatun’un el yapımı ürünlerinin satışını yapmaktadır. 

Bakırköy ve Fatih mağazalarında geleneksel satış ile elde ettiğimiz tecrübelerimizi, e-ticarete katarak da devam ediyoruz. Tecrübelerimize güvenerek çıktığımız bu yolda bir satış sistemi, ekip ve daha çok tecrübe elde ederek ilerliyoruz.

Benzersiz, beğenilen tasarımlarla kararsız kalmaları ve uzun saatler harcamayı bir kenara kaldırdık. Kişiselleştirilebilen özel tasarımlarla en iyisine sahip olacağınız el işçiliği ürünleri üreteceğiz.
Satışını yaptığımız tüm ürünlerin özel anlara eşlik edecek en benzersiz ürünler oluğunu biliyoruz. Özel koleksiyonlar, el işçiliği ve en kaliteli malzemeleri sizin için üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetinden, kaliteden ve karşılıklı güvenden asla ödün vermeden, değerlerine sadık kalarak tüm yeniliklere uyum sağlıyoruz.
Süslü Collection sektörünün önde gelenlerinden ve en çok tercih edilenlerinden olmuş, her zaman ilerlemeyi hedeflemiştir. Emin adımlarla ilerlemek, güzel anlarınıza özel ürünlerle ortak olmak bizim için en büyük başarıdır.

suslu colection 001
suslu colection 02